سفارش تبلیغ
صبا ویژن

سومین حرکت
قالب وبلاگ
حضرت امام حسین (علیه السلام) فرمودند:

وَ اعْلَمُوا إنَّ حَوائِجَ النّاسِ إلَیْکُمْ مِنْ نِعَمِ الله عَلَیْکُمْ، فَلا تَمیلُوا النِّعَمَ فَتَحَوَّلَ نَقِماً.

توجّه داشته باشید که احتیاج و مراجعه مردم به شما از نعمت هاى الهى است، پس نسبت به نعمت ها روى، بر نگردانید; وگرنه به نقمت و بلا گرفتار خواهد شد.

نهج الشّهادة: ص 38.

پروردگار من ...
بروان مقدس محمد و آل محمد درود فرست و ایمان مرا بمیزان تمام و کمال برسان و آنچنان کن که یقین من در عقیدت من بر مقام والاتری قر ار گیرد و نیت مرا همواره با صلاح و صواب مقرون فرما .
ای پروردگار متعال ...
در سایه لطف خویش بر نیت پاک من توسعه و توفیق ارزانی فرمای و یقین مرا نسبت به عقیدت من با صحت و سلامت بیارای و از رفتار و گفتارم انچه دستخوش فساد شده است ، ازاصلاح خویش بی نصیب مگردان .
پروردگارا ...
بروان محمد و آل محمد رحمت فرست و در مشکلات زندگی یار و یاور من باش . کمک کن تا این بار سنگین بر شانه های من فشار نیاورد و مرا بخویشتن مشغول ندارد .
خدای من ...
فردا که به روز رستاخیز از خاک بر خیزم در پیشگاه عدل و انتقام تو از گفتار و کردارم باز خواست خواهم شد ... مقدر فرمای که هم امروز به فردای خود بیندیشم و مسوولیت خویش را آنچنانکه تو خواهی ایفا کنم .

(دعای مکارم الاخلاق از امام سجاد علیه السلام )
آمین ...

 

خدایا،حکمت قدمهاى راکه برایم برمیدارى برمن آشکارکن،تادرهایى راکه به سویم میگشایى،ندانسته نبندم ودرهایى که به رویم میبندى ،به اصرارنگشایم

 

میلاد با سعادت پنجمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام محمد باقر (ع) بر عموم دوستان عزیز و بازدیدکنندگان ازین وبلاگ مبارک


[ چهارشنبه 91/3/3 ] [ 8:33 عصر ] [ محسن محمدزاده ] [ نظر ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
امکانات وب


بازدید امروز: 17
بازدید دیروز: 13
کل بازدیدها: 38652